Odtłuszczacz do tarcz hamulcowych X-SAUCE Disc brake cleaner

200520852821

Środek do czyszczenia hamulców, który poprawia hamowanie, usuwając nagromadzony brud zarówno na klockach, jak i tarczach hamulcowych.

Pojemność
  Zasady dostawy

Darmowa dostawa od 1500 zł (netto)

Opis

W X-SAUCE doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie przez cały czas prawidłowo działających hamulców tarczowych. Z tego powodu opracowaliśmy specjalny środek do czyszczenia hamulców.

Środek do czyszczenia hamulców X-SAUCE to specjalistyczny produkt do tarcz i klocków hamulcowych roweru, który usprawnia hamowanie poprzez usuwanie nagromadzonego brudu zarówno na klockach jak i tarczach. Nowa formuła eliminuje oraz zmniejsza efekt oczyszczania końcowego, w którym hamulec wydaje się utracić zdolność hamowania, ale powraca do normalnego stanu po kilku zatrzymaniach.

Wskazówki dotyczące czyszczenia hamulców rowerowych:

- Staraj się okresowo czyścić tarcze hamulcowe roweru, aby uniknąć gromadzenia się brudu i w konsekwencji utraty zdolności hamowania.

- Po generalnym czyszczeniu roweru należy wyczyścić tarcze i hamulce odpowiednim preparatem, aby usunąć ślady mydła lub odtłuszczacza, które mogły pozostać po czyszczeniu roweru.

Sposób użycia:

Środek nakładamy natryskowo bezpośrednio na tarcze hamulcowe i zaciski. Po kilku sekundach szybko wysycha na powietrzu bez pozostawiania śladów. Po wyschnięciu wytrzyj czystą szmatką, aby usunąć wszelkie pozostałości.

Szczegóły produktu
200520852821
Nowy

Specyficzne kody

ean13
8436591210139
mpn
X03172
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 200520852823

Marka: X-Sauce

Płyn do mycia roweru X-SAUCE Bike cleaner

Płyn do ogólnego czyszczenia roweru i odtłuszczania łańcucha. Ten środek czyszczący i odtłuszczający firmy X-SAUCE został opracowany z uwzględnieniem nawet najdelikatniejszych części rowerowych, maksymalizując jego skuteczną moc odtłuszczania, ale jednocześnie chroniąc delikatniejszą gumę i części anodowane.