Wszystkie bestsellery

Uszczelniacz do opon MTB X-SAUCE sealant tubeless

200520852675

Uszczelniacz X-SAUCE w płynie do opon bezdętkowych MTB. Zapobiega i natychmiast uszczelnia przebicia. Formuła bez amoniaku. Neutralne pH.

Pojemność
  Zasady dostawy

Darmowa dostawa od 1500 zł (netto)

Opis

Oferujemy X-SAUCE płynny uszczelniacz do bezdętkowych opon MTB, który optymalizuje dopasowanie opony do felgi, eliminując lub minimalizując utratę ciśnienia w oponie poprzez uszczelnienie wszelkich porów gumowej opony. To jednocześnie działa zapobiegawczo przeciw przebiciu. Gdy koło się obraca, płyn wewnątrz opony automatycznie się przemieszcza, wypełniając potencjalne przebicie. Podczas gdy w oponach znajduje się płyn, możemy być spokojni, ponieważ opony dłużej utrzymają ciśnienie, a w przypadku przebicia płyn dostanie się do przebicia i uszczelni je. Ponadto nasz uszczelniacz X-SAUCE na bazie lateksu utworzy warstwę gumy, regenerując wszelkie uszkodzenia opon, co robi niewiele uszczelniaczy. Dzięki lateksowej bazie ma praktycznie neutralne pH, co zapobiega korozji felgi, oferując bardzo zrównoważoną formułę wydajności, trwałości i ceny. Jest to prawdopodobnie powód, dla którego stał się bestsellerem w naszym katalogu X-SAUCE - „butelka z żółtą etykietą i nakrętką”.

Produkt dostępny jest w małych butelkach o pojemności 200 ml do użytku w 2-3 oponach, w średnich butelkach o pojemności 500 ml do użytku w 5-8 oponach oraz w kanistrach o pojemności 5 litrów, przeznaczonych dla sklepów i serwisów rowerowych oraz profesjonalnego użytku w sektorze rowerowym, dając wystarczającą ilość produktu do 50 opon lub więcej.

Uszczelniacz w płynie do kół bezdętkowych MTB. Zapobiega i natychmiast uszczelnia przebicia. Formułowany bez amoniaku. pH neutralne. Długotrwałe w upalne dni. Uszczelniacz działa w temperaturach ujemnych do -25°C i jest kompatybilny z użyciem naboi CO2 (mrozoodporny).

Sposób użycia:

Dobrze wstrząśnij przed użyciem!

Zalecana dawka:
MTB 26": 60-80 ml.
MTB 27,5": 70-90 ml.
MTB 29": 80-100 ml.
Fat Bike: 170-200 ml.

Trwałość w oponie w zależności od warunków od 3 miesięcy aż do 9 miesięcy. Aby zachować najlepsze osiągi regularnie monitoruj stan i ilość cieczy w oponie za pomocą X-SAUCE X-Tube zgodnie z zalecanymi dawkami oraz kolorami cieczy:

  • jasnokremowo-brązowy kolor wskazuje na prawidłowy stan uszczelniacza i skuteczności
  • ciemnobrązowy kolor oznacza, że ​​ciecz przekroczyła swój optymalny stan wydajności
  • przezroczysty kolor oznacza, że ​​ciecz nie będzie miała żadnej zdolności do uszczelniania

Sposób przechowywania:

Chronić przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, przechowywać w temperaturze 5-30 stopni C.

Szczegóły produktu
200520852675
Nowy

Specyficzne kody

ean13
8436591210047
mpn
0314
Zobacz także
5 innych produktów w tej samej kategorii: